опубликовано 07.08.2016


Де купити акумулятор у рівному

Ищите информацию по фразе "де купити акумулятор у рівному"?

Мы поможем Вам!


Видео по фразе де купити акумулятор у рівному

Что Вы можете найти на YouTube:

Купить аккумулятор Киев куплю автомобильный аккумулятор 38096-683-6287 цена для автомобиля

Статьи по фразе де купити акумулятор у рівному

Какие статьи можно найти на Google по фразе де купити акумулятор у рівному:

Придбати квартиру в Рівному на Est! Рівне тихе місто, що потопає в зелені, дуже комфортний і доброзичливий. Хоча під час Другої світової війни багато будівель було безвихідно зруйновані, тут все таки збереглося кілька будівельних пам’яток. Місто інтенсивно розвивається, що видно за кількістю новобудов за найближчим часом.

Якщо ви бажаєте придбати квартиру в Рівному без посередників, запрошуємо вас вдатися до допомоги нашого веб-сайту. Зараз для більшості користувачів глобальної мережі продаж квартир через Веб здавна вже не в дивину. Багато хто віддає перевагу розміщувати оголошення онлайн, тим, економлячи свій час і залучаючи більше майбутніх покупців. На нашому порталі ви можете помістити своє оголошення в рубриці Продам квартиру в Рівному і зробити короткий, але змістовний опис об’єкта.

Добре якщо ви вкажете кількість кімнат, поверх, загальну площу, район та інші деталі. Також ви швидше привернете увагу покупців, якщо доповніть своє оголошення кольоровими фотографіями. Так покупці зможуть заочно познайомитися з вашою квартирою і ймовірність того, що ви продасте квартиру максимально швидко, значно зросте. Для покупців ми розробили дуже зручну систему пошуку, яка відфільтрує все зайве і видасть вам тільки відповідні вказаними параметрами пропозиції. Щоб скористатися цією функцією, достатньо заповнити графи шаблону, де потрібно вказати бажану площу квартири, кількість кімнат і поверх.

Після натискання на кнопку застосувати ви побачите результати, які система видасть автоматично. Продаж квартир у Рівному це необмежену кількість пропозицій. Тому вам варто визначитися з тим, яку саме квартиру і в якому районі ви хочете. Наприклад, когось цікавить нерухомість у центрі, а хтось віддає перевагу купити квартиру ближче до околиці, де повітря чистіше і більше зелені. Вартість житла може залежати від багатьох факторів, у тому числі від близькості будинку до транспортної розв’язки, хоча і цей фактор дуже суб’єктивний.

Визначившись з основними характеристиками, якими повинна володіти ваша квартира, ви зможете швидше знайти підходящий у всьому варіант. Ми намагаємося стежити за актуальністю оголошень, що містяться на сайті. Наша база щодня поповнюється новими пропозиціями, які напевно зацікавлять і покупців і агентів з нерухомості.

Нерухомість рівне без посередників

Коментарі:

Igor Ivanov

Также читайте на нашем сайте

Аксесуари для автомобілів і автоаксесуари інтернет магазин автомобілів

Ласкаво просимо в веб магазин Життя в пробці, де ми раді запропонувати вам ексклюзивні і корисні продукти для авто. ...

Японські мінітрактори, японські міні трактора

Відомі Японські мінітрактори у світі. Вони надійні й ефективні, а сільське господарство якраз і просить техніку найбільшої продуктивності. ...

Акумулятор автомобільний, тест акумуляторів, продаж, акумулятори для ваз продаж акумуляторів

Будь-який автомобіліст часом стикається з проблемою підміни аккума на власному автомобілі. Зараз продаж аккумов здійснюється практично в кожному авто ...

Source: http://simvolika.com.ua/kupiti-kvartiru-v-rivnomu-prodazh-kvartir/Відверто кажучи, сенсації на кшталт «нас ґвалтують — а ми не боїмося» або «наш діловий партнер — покемон» починають уже добряче набридати. Де поділись старі добрі «автомобілі-вбивці», що десятками трупів завалювали вулиці мегаполісів, чи динозавр, який проживав у Карпатах (справа від міста Косів). Не ті часи — не ті й сенсації. Але тут випадок особливий. Невідомі традиційно підняли руку на святе — на приватне життя співробітника ЗМІ — пише ratusha.lviv.ua

 Нагадаємо, 6 січня один із журналістів газети «Експрес» знайшов у своєму «домашньому одязі автономний прослуховувальний пристрій». Після цього потерпілий від несанкціонованого втручання в особисте життя та редакція газети подали заяви та повідомлення «про злочин» до Галицького РВ ЛМУ ГУМВС України у Львівській області, ГУМВС України у Львівській області, Прокуратури Львівської області та Управління Служби Безпеки у Львівській області. Сам журналіст заявив: його могли прослуховувати через те, що він проводить розслідування у справі наркоторгівлі на Львівщині. Він також повідомив, що «у процесі редакційної роботи йому стали відомі факти щодо «можливих незаконних дій самих працівників міліції».

Фото "жучка" із сайту газети “Експрес”

Синдром майора Мельниченка

У нашій країні, де кожна бабуся свято переконана, що її телефон прослуховують, хоча вона володіє лише незначними таємницями про життя своєї сусідки, прослуховування — це святе. Слухали свого часу дисидентів, бізнес-конкурентів,  шпигунів, політиків, а апофеозом цієї діяльності став багаторічний і багаторівневий скандал із прослуховуванням кабінету глави держави Україна майором Мельниченком і невідомою компанією. То чому мав стати винятком журналіст видання, яке уславилось своїми неодноразовими гучними заявами? Почалася вакханалія заяв і заяв на заяви. 

«Експрес» повідомив, що знахідку оглянув висококваліфікований експерт (без уточнення його імені чи місця праці) і зробив висновок, що «це пристрій для негласного зняття інформації дуже високої якості із автономним джерелом живлення». 7 січня Тараса Зозулінського викликали на допит у Галицький райвідділ. Увечері того ж дня міліція провела обшук у квартирі журналіста на виявлення пристроїв для прослуховування. Обшуком «експресівці» залишилися незадоволеними, назвавши його «формальними діями», хоча обшук тривав аж шість годин. «Те, як проводився огляд приміщення і як шукали «жучків» у квартирі журналіста «Експресу», швидше скидалося на формальні дії, які потрібно зробити, аби відзвітувати перед керівництвом. Спеціалістів НДЕКЦ не забезпечили жодним необхідним обладнанням для швидкого виявлення радіо¬електронних пристроїв, огляд проводився за допомогою ліхтарика, викруток та ножа. І здійснювався виключно руками», — написали на сайті видання. 

Згодом редакція «Експресу» оголосила недовіру вітчизняним правоохоронцям та заявила, що пристрій поїде за кордон на дослідження незалежними європейськими експертами, хоча гарантії, що європейці побачать у себе на експертизі саме те, що знайшов п. Зозулінський у своєму помешканні, — жодних.

Міліція: вони нам не дали! 

Хоча обурюватися були підстави і у працівників міліції, адже виявлений пристрій, який журналісти нарекли прослуховувальним, правоохоронним органам так і не віддали, не надавши змоги експертам його дослідити. Також, попри попередні декларації пана Зозулінського співпрацювати з правоохоронними органами, 8 січня редакція газети відмовилась від співпраці з міліцією. Після спеціальної наради редакція поширила офіційну заяву. В ній журналісти зазначили, що правоохоронці лише імітують розслідування, а особисто для них, «експресівців», усе й так зрозуміло: це — тиск на журналіста і на газету. Тому заявили, що пристрій вони передадуть за кордон незалежним експертам у Європі для проведення неупередженої міжнародної експертизи. А також залучать за кошт редакції колишніх професійних правоохоронців, яким довіряють, для проведення окремого розслідування факту негласного проникнення у квартиру Зозулінського.

«Поки не буде проведено експертизи, ми нічого не можемо говорити, — зазначила «Ратуші» речник МВС області Світлана Добровольська. — Ви самі все бачите, вони вже відмовилися надавати цей прилад працівникам міліції. Я тільки не можу зрозуміти, чому вони не довіряють міліції, у чому вони міліцію звинувачують. Незаангажовані ЗМІ й так усе розуміють».

Генерал Рудяк: «До нас звертаються і ті, кого слухають інопланетяни»

Свій коментар «Ратуші» дав і начальник ГУ МВС у Львівській області генерал Олександр Рудяк: «Усе це — театр абсурду. До нас часто звертаються люди, які заявляють, що їх прослуховують через космос та через розетки і труять газом через повітряні кулі. У квартирі, де мешкає журналіст, не виявлено жодного підслуховувального чи прослуховувального пристрою. Мене цікавить єдине питання - де був елемент живлення для цього підслуховувального засобу? Зараз техніки можуть зробити прослуховувальний засіб будь-якого розміру, але надзвичайно маленький елемент живлення ще не вигадали. Представники газети «Експрес» самі наполягають, щоб міліція взяла  санкцію суду на обшук. Я легко уявляю заголовки у цій газеті: «На незалежне видання чинять тиск! Міліція проводить трус!». 

Думаю, саме через це знайдений журналістом пристрій не був нам наданий заявником  і на сьогодні, 9 січня 2013 року (а виявлений він ще 6!) навіть НЕ ПОКАЗАНИЙ. Свідомий  громадянин, який зацікавлений у встановленні істини,  мав би прийти, скажімо, з адвокатом, принести пристрій, сфотографувати, описати, надати пояснення, а не морочити нам голову — візьміть санкцію суду і проведіть у нас обшук. Заява журналіста «Експресу» зареєстрована у єдиному реєстрі, міліція проводить перевірку, а коли нададуть пристрій, буде ухвалене рішення щодо цієї заяви. Нині ж той, хто має бути найбільш зацікавлений, чомусь пускає міліцію по найдовшому колу».

Таємниці хитрих «жучків»

Колеги-журналісти тут же кинулись з’ясовувати з власних джерел: що? коли? де? як? І тут з’ясувалося, що виявлений журналістом-розслідувачем Тарасом Зозулінським предмет, попри все його бажання, просто не міг бути приладом для передавання інформації ось з яких причин.

На УП написали, що виявлена штучка — ніщо інше, як звичайний пристрій RFID-мітка, яку виробники кріплять для обліку товару на складах (зацікавлені можуть побачити подібні штучки за адресою http://www.rfidinc.com/gifs/MainBlue.gif).

Інші свято переконані, що це — звичайна деталь від музичних чіп-листівок. Але підійдімо до розгляду цього питання серйозно. Кожний підслуховувальний пристрій має своє джерело живлення — постійне або автономне. Постійне — це коли «жучок» вмонтовано в електро- або телефонну мережу, в комп’ютер, мобілку, телевізор тощо стаціонарно. З таких стаціонарів інформація передається з приміщення, в якому вони встановлені, по радіо чи іншому каналу так званими «лініями» через «сім-карту оператора тощо. Радіожучки постійно активні й передають аудіосигнал по радіоканалу в незашифрованому вигляді. Мінус таких жучків у тому, що, крім вас, його можуть прослухати і сторонні, якщо знати частоту і модуляцію жучка.

Автономне — це коли підслуховувальний пристрій має власний чіп плюс власну мікробатарейку, котра забезпечує його безперервне функціонування. До речі, енергоресурс в такої автономної продукції має вичерпуватися дуже швидко, бо такий пристрій не лише знімає звукову інформацію, а й ретранслює її на передавач.

Максимальний термін дії такого пристрою — до семи днів. Потім акумулятор-батарейку треба замінювати. У приладах, які використовує зовнішня розвідка, акумулятори мають можливість тримати заряд до двох місяців, однак маю великий сумнів, що кілька колишніх офіцерів ВБНОН, які підкидали наркотики за¬триманим (а саме про них мав намір писати свою «нетлєнку» пан Зозулінський), мають можливість користуватися такою наддорогою апаратурою.

Відстань роботи такого «жучка» — не більше ніж 100 метрів (а може, й менше, через його малопотужність), і для його роботи потрібний так званий «КП» (контрольний пункт для зняття інформації), або треба встановлювати ще один ретранслятор! І все це — заради того, аби з’явився шанс почути, як пан журналіст розповідає своїй дружині, що опер¬уповноважений К-п підкинув наркоманові з Жовкви два грами героїну?!! Та ви самі в це вірите, панове ініціатори галасу? Чи, може, розраховуєте, що львівські й українські журналісти  через фальшиву корпоративну солідарність, промовчать та ще й вас підтримають? А що підтримувати? Чергову мильну бульбашку? Чи, може, «мільйони обурених читачів «Експресу» вкотре вийдуть на вулиці й зметуть ворогів свободи слова»?

Зупиніться — ви вже просто переграєте, і це починає набридати. У час нанотехнологій, коли людину елементарно можна прослухати через її мобільний чи навіть через… домофон (це елементарно, Ватсоне!), користуватися приладами, через які нічого не почуєш і які можна купити через інтернет за 99 гривень — цілковитий абсурд.

І на тім рушничкові…

Оскільки виявлений журналістом прилад не був під’єднаний до жодної мережі, то, відпо¬відно, теж потребував регулярної заміни блоків живлення. А яким, власне, чином? Адже журналісти свято переконані, що він був вшитий в особистий одяг їхнього колеги? А отут і друге — ні. Як написав САМ ЖУРНАЛІСТ у мережі Фейсбук: «Халат із жучком занесли у помешкання. Це гарантую на 100 %. Це означає, що у квартиру, де я проживаю із дружиною, негласно і незаконно проникли, занесли туди халат-рушник-рюкзак — навіть самі міліціонери не знають, що це за предмет одягу. І в цьому одязі був зашитий під фірмовою лейбою пристрій, який, на мою думку, є пристроєм для негласного зняття інформації. Цей пристрій був у поліетиленовому пакеті, а пакет був пришитий до внутрішньої сторони рушника-халату-рюкзака у зовнішній кишені. Оскільки вказаний предмет одягу НЕ НАЛЕЖИТЬ АНІ МЕНІ, АНІ МОЇЙ ДРУЖИНІ, ми його ніколи не бачили і це не наша річ, потрапити до квартири він міг виключно лише в одному випадку — при негласному і незаконному проникненні у житло і занесенні того пристрою мені в квартиру». Журналіст просто забув згадати одну незначну деталь: йдеться про ДИТЯЧИЙ рушник із кишеньками, в одній з яких у поліетиленовому пакетику і лежав предмет, який сайт «Третє око» чомусь назвав «елементом дитячої іграшки».

 Тобто, панове, важко собі уявити ситуацію, коли б найвіроломніші спецслужби світу засунули «високотехнологічний підслуховувальний пристрій» у кишеньку дитячого халатика-рушничка, який лежав у шафі, сподіваючись з допомогою цієї підлості розвідати всі таємниці, котрі збирав під час своїх розслідувань невтомний журналіст. Невже, якщо вони хотіли довідатися про все, що робиться в квартирі, їм не простіше було засунути «жучка» в розетку чи в цоколь лампи? Чи, може, вони знали, що пан Зозулінський, куди б не йшов, завжди бере зі собою в дорогу дитячий рюкзачок-рушничок-халатик? Тут уже попахує параноєю…  

Хочете провести експеримент, який покаже, що коефіцієнт корисної дії такого прослуховування нульовий? Візьміть мобілку, замотайте її в рушник, покладіть цей «сендвіч» до шафи і з сусідньої кімнати зробіть дзвінок. Потім натисніть під рушником кнопку вхідних. Що ви почуєте з сусідньої кімнати? Шурхіт і ватяні звуки? То кому ж, до дідька, потрібна така «нульова» «прослушка»?!

Цей дуже знайомий запах

Тепер про головне. До пана Зозулінського питань нема. Він знайшов невідомий підозрілий предмет й оскільки хвилювався за безпеку вагітної дружини, то приніс його в редакцію і остання, ще не з’ясувавши, що це таке, разом із ним понаписувала у всі інстанції розмаїті заяви. Трохи пізніше, зрозумівши, що хоча воно і виглядає серйозно, та щось кудись передавати аж ніяк не може, захисники приватності вирішили не визнавати своєї, сподіваємось, ненавмисної помилки. Так і хочеться підсумувати:  «І тоді у повітрі запахло сенсацією»... Та, на жаль, запахло чимось іншим. Аромат цей львів’янам добре відомий, він уже не перший рік дурманить голову, а для пошуку його винуватців у міськраді навіть була створена спеціальна «комісія зі смороду»…

Микола САВЕЛЬЄВ, Ірина ЮЗИК

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ:

Про сучасну журналістику і сучасних журналістів: інтерв’ю з медіаекспертом

Source: http://4vlada.com/rivne/20076Багатофункціональні планшети: характеристики та поради щодо вибору

Сьогодні планшетні комп’ютери користуються не меншою популярністю, ніж смартфони. Багато користувачів мають обидва пристрої та розподіляють між ними функціональні завдання: планшети — для перегляду фільмів, ігор, читання електронних книг; телефони — для зв’язку, спілкування, швидкого пошуку в інтернеті.

Різновиди планшетних комп’ютерів

Всі пристрої поділяються на три групи залежно від того, яку операційну систему вони використовують:

 • Windows — за своїм функціоналом наближаються до ноутбуків. На них можна встановити ті самі програми, що й на ПК, приєднати клавіатуру, мишу, принтер, сканер тощо. Отже, їх головна перевага у тому, що на них зручно працювати.
 • Android — найбільш розповсюджена операційна система. Andoid-девайси легко синхронізуються з сервісами Google, під них розробляється безліч додатків та ігор. Також їх вагома перевага — величезний вибір гаджетів, розрахованих на різне коло завдань і різний бюджет: ігрові, навігаційні, недорогі навчальні для студентів і навіть дитячі.
 • IOS — операційна система для апаратів фірми Apple. Ціна на iPad (назва планшетів Apple) вища за більшість інших девайсів, але вони того варті. Вони легкі і тонкі, відрізняються витонченим дизайном та продуманим до дрібниць інтерфейсом.

Як підібрати зручний розмір

Вибір розміру пристрою залежатиме від того, як ви будете його використовувати:

 • Діагональ менше 7 дюймів — компактність та невеличка вага гаджету розрахована на використання "на ходу": перевірку пошти, навігацію, спілкування, прослуховування музики. Його можна носити з собою, наприклад, у внутрішній кишені куртки чи піджака.
 • Діагональ від 7 до 9,7 дюймів — оптимальній розмір для більшості завдань. Багатофункціональний планшет однаково зручний для того, щоб спілкуватися, читати книжки, переглядати веб-сайти, грати в ігри.
 • Діагональ більше 10 дюймів — такий великий пристрій вже не так зручно носити з собою. Проте він гарантує максимальний комфорт при перегляді фільмів чи в комп’ютерних іграх. У поєднанні з клавіатурою він перетворюється на майже повноцінну заміну ноутбука.

На що звернути увагу, купуючи планшет

Ключові технічні характеристики, на які слід подивитись в першу чергу, наступні:

 • Потужність процесора — тактова частота та кількість ядер важливі для того, щоб мати можливість переглядати HD-відео чи грати в 3D-ігри.
 • Роздільна здатність екрану — чим вона більше, тим чіткішим буде зображення на екрані.
 • Об’єм оперативної пам’яті — об’єм 1,5–2 гігабайти забезпечить швидку роботу та багатозадачність (можливість одразу запускати кілька програм). Фізична пам'ять не така важлива — навіть якщо ви збираєтесь зберігати багато фото та відео, пам'ять завжди можна розширити за допомогою SD-карток.
 • Телефонний модуль — купити модель планшета з функціями телефону має сенс не лише для здійснення дзвінків, але й для того, щоб мати інтернет від одного з операторів мобільного зв’язку.
 • Ємність батареї — великий екран споживає багато енергії. Тому краще обирати акумулятор не менше 5000 mAh, що забезпечить мобільність та тривалий період роботи від однієї підзарядки до іншої.

Замовлення та доставка

Якщо у вас виникли питання з вибору пристрою — звертайтесь! Проконсультуємо та допоможемо зробити вибір!

Source: http://mta.ua/planshetiКартинки по фразе де купити акумулятор у рівному

Какие картинки можно найти в Google Images по фразе де купити акумулятор у рівному:

Автоматический полив участка: цена, стоимость Аккумуляторы: отзывы, цена Все для ресторана Все для смартфона Все о кондиционерах Все о шторах и жалюзях Все про Fiat Все про автозапчасти Все про автополив Все про аккумуляторы Все про дизайн интерьеров Все про дороги и тротуар Все про мебель Все про полив газонов Все про ремонт и покраску авто Все про трикотаж Все про шторы и их пошив Все против грызунов и насекомых Для крыши и забора Инвестиции и богатые люди Лучшее про полив газонов Магазин кальянов Мебель для дома: цена, отзывы Мебель под заказ Оборудование против грызунов и насекомых Оптимизация конверсий Отопительное оборудование для дома Переезд и перевозка грузов Полезные товары Популярное оборудование для магазинов Про биткоин и другие валюты Про ремонт стиральных машин Реабилитационные центры Системы автополива для участка Системы наблюдения Финансы и богатые люди