опубликовано 17.07.2016


Купити акумулятор тернопіль

Пора подумати про акумулятор для автомобіля

Не менше зношує АКБ її неправильна експлуатація. Важлива регулярна перевірка стану батареї і щільність електроліту в спеціалізованих сервісах, своєчасна підзарядка, особливо, якщо акумулятор не новий. Часу це займе не більше, ніж болісні ранкові спроби розбудити авто.

А якщо ваш акумулятор все ж таки «у віці» і регулярно про це «нагадує» — не тримає заряд, не заряджається або має технічні пошкодження, тоді тягнути нікуди. Особливо взимку. Пора купити автомобільний акумулятор, не чекаючи, коли старий остаточно і різко «помре» в самий невідповідний момент.

Здавалося б, що, важко купити новий акумулятор? Просто необхідно вибрати 1) надійний і довговічний, 2) що потребує мінімум обслуговування, 3) з достатньою потужністю і ємністю, 4) що відповідає потужності генератора і 5) відповідний за габаритами, розташуванню і типом клем.

Сучасні технології, закладені виробником в пристрій автомобільного акумулятора, дозволяють домогтися досить високих характеристик:

  • — продовження терміну служби батареї;
  • — зменшення корозії;
  • — розширення температурного режиму і підвищення морозостійкості;
  • — поліпшення прийому-віддачі електрозарядів;
  • — зменшення втрати води і осипання активної маси.

Відеоогляди: Пуско-зарядні пристрої

Також важливо врахувати дату випуску батареї, тому що термін експлуатації починається не з установки в авто, а з моменту його заправки електролітом на заводі. Чим свіжіша, тим більше вірогідності, що служити буде довше.

У продажу також є і менш зручні малообслуговувані/обслуговувані типи, які можуть бути розбірними, вимагають контролю рівня електроліту і води, і своєчасної дозаправки. Вони відрізняються невисокою вартістю і таким же терміном роботи.

Добре мати ці показники високими, це особливо важливо в зимовий період.

Такі доповнення, як ергономічна ручка для перенесення, клеми, які закриваються і знижують ризик короткого замикання, індикатор заряду, щитки рано чи пізно в ході експлуатації стають просто знахідкою для автовласника.

Тепер ви знаєте, як вибрати нову акумуляторну батарею і що важливо врахувати. Поспішайте зустріти новий зимовий сезон в повній готовності! Купивши правильний акумулятор, пам’ятайте, що важливо підтримувати його грамотною експлуатацією та обслуговуванням. Регулярна зарядка зарядним пристроєм — запорука успішної роботи АКБ в холоди: з повною зарядкою авто акумулятор почне замерзати при температурі нижче -55 °С, а розряджений може замерзнути вже при 0 °С.

Матеріали по темі

Сподобалося? Поділися з друзями!

Source: http://130.com.ua/uk/podbor-akumulyatora/Смотреть видео про купити акумулятор Тернопіль

Купив сонячні батареї й перестав платити за електрику

Історія компанії почалася у 1984 році, коли група вчених Китайської Академії Наук вирішила створити власну технологічну компанію. Спочатку фірма мала назву New Technology Developer Incorporated, згодом назву було змінено на Legend. Компанія почала займатися імпортом електронної техніки (насамперед телевізорів) в Китай та розробкою власного обладнання, яке дозволяло б адаптувати китайські ієрогліфи до «латиномовних» комп’ютерів. За свою діяльність Legend отримала фінансування від Китайської Академії Наук та схвалення від уряду своєї країни.

З початком 2000-років компанія, яка стала вже дуже відомою у Китаї, прагне вийти на міжнародний ринок. Вона проводить ребрендинг та змінює назву на Lenovo, що є доволі символічним кроком (частка Le залишилась зі старої назви, плюс до неї додалося латинське novo, що означає «новий»). Але найголовніше: на протязі 2004-2005 років, китайський бренд купує підрозділ IBM Personal Systems Group, що займається розробкою ПК. Ця угода відкриває Lenovo шлях на міжнародний ринок, адже її продукція в першу чергу асоціюється із могутньою IBM.  

Завдяки вдалому «вливанню» у світовий ринковий океан, корпорація виходить на принципово новий рівень. У 2010 році вона купує контрольний пакет акції відомої японської компанії NEC, у 2011 році поглинає німецьку фірму Medion, а у 2014 додає до списку гучних придбань бренд Motorola Mobility.

На сьогодні Lenovo є одним з найбільших сучасних виробників різноманітної електроніки. Компанія входить до п’ятірки світових лідерів з виробництва комп’ютерної техніки. У 2013 році Lenovo зайняла почесне третє місце зі світового виробництва смартфонів.

Сфера діяльності компанії дуже широка. Окрім виробництва ноутбуків, моніторів, ПК та комплектуючих, маніпуляторів, смартфонів, планшетів й різноманітної периферії, Lenovo розробляє сервери, власне програмне забезпечення та багато іншого.   

Source: https://ktc-ua.com/goods/akumulyator_lenovo_bl_234_dlya_a5000p70p90.htmlБольше информации про купити акумулятор Тернопіль

Введіть логін зареєстрованого користувача:

Новий пароль було надіслано вам на пошту.

Невірна пошта

Невірний логін

Технічна помилка, спробуйте ще разSource: http://www.alloprice.com/ua/pr1162033/?tab=sellers&r=17Картинки про купити акумулятор Тернопіль из Google, Bing

Автоматический полив участка: цена, стоимость Аккумуляторы: отзывы, цена Все для ресторана Все для смартфона Все о кондиционерах Все о шторах и жалюзях Все про Fiat Все про автозапчасти Все про автополив Все про аккумуляторы Все про дизайн интерьеров Все про дороги и тротуар Все про мебель Все про полив газонов Все про ремонт и покраску авто Все про трикотаж Все про шторы и их пошив Все против грызунов и насекомых Для крыши и забора Инвестиции и богатые люди Лучшее про полив газонов Магазин кальянов Мебель для дома: цена, отзывы Мебель под заказ Оборудование против грызунов и насекомых Оптимизация конверсий Отопительное оборудование для дома Переезд и перевозка грузов Полезные товары Популярное оборудование для магазинов Про биткоин и другие валюты Про ремонт стиральных машин Реабилитационные центры Системы автополива для участка Системы наблюдения Финансы и богатые люди